O nas

Nasze doświadczenia w zakresie budowy sieci i dostępu do Internetu sięgają roku 2000,
kiedy powstała pierwsza lokalna sieć komputerowa w Sopocie.

Własna infrastruktura światłowodowa


Na terenie Sopotu posiadamy własną infrastrukturę światłowodową, stale rozbudowywaną, zapewniającą możliwość świadczenia kompleksowych usług niezależnie od innych operatorów.

Nasze łącza dostępowe oparte są na światłowodach, wpiętych bezpośrednio do krajowych szkieletów takich jak TASK i ORANGE.

Dzięki działaniu na obszarze lokalnym oraz własnej infrastrukturze światłowodowej zapewniamy wsparcie zawsze na miejscu oraz szybki czas reakcji na pojawiające się problemy. Współpracujemy ze Wspólnotami Mieszkaniowymi oraz Spółdzielniami w zakresie budowy systemów monitoringu oraz zapewniamy stałe łącze dostępowe do jego dalszej obsługi.

Wieloletnie doświadczenie


Firma INETSERVICE powstała jako mała lokalna sieć komputerowa w roku 2000, z biegiem czasu i dzięki zaangażowaniu udało się przekształcić i rozbudować całą infrastrukturę w sprawnie i nowocześnie funkcjonującą sieć opartą na światłowodach.

Działamy na podstawie wpisu do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych o numerze 11281, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej.

© INETSERVICE 2024