Internet, Telewizja, Sieci, Monitoring, Hosting...

Nasza firma świadczy usługi dostępu do Internetu i Telewizji. Ponadto budujemy sieci światłowodowe i systemy monitoringu oraz świadczymy usługi sieciowe: Kolokacji, Hostingowe, Pocztowe i wszelkie prace sieciowe instalacyjno-konfiguracyjne.

Posiadasz własne środowisko pracy i brakuje Ci zasobów sprzętowych lub przestrzeni dyskowych? A może masz już swój serwer i chcesz aby pracownicy mieli do niego nieograniczony, aczkolwiek kontrolowany dostęp zdalny? A może po prostu nie chcesz go fizycznie utrzymywać w swom biurze?

Opierając się na własnej infrastrukturze i zasobach sprzętowych mamy możliwość zwirtualizowania każdego środowiska pracy na własnych serwerach. Dzięki temu możliwa jest zdalna praca 24h w oparciu o nasze serwery. Nie musisz martwić się o zasoby sprzętowe, prąd, szybkie łącze, bezpieczeństwo połączenia czy system tworzenia kopii zapasowych - to wszystko leży po naszej stronie!

Nasze łącza dostępowe oparte są na światłowodach, wpiętych bezpośrednio do krajowych szkieletów dostawców takich jak TASK i ORANGE.

Dzięki działaniu na obszarze lokalnym zapewniamy wsparcie zawsze na miejscu oraz szybki czas reakcji na pojawiające się problemy.

Współpracujemy ze Wspólnotami Mieszkaniowymi oraz Spółdzielniami w zakresie budowy systemów monitoringu oraz zapewniamy stałe łącze dostępowe do jego dalszej obsługi.

Jeżeli:

  • męczą Cię ciągłe i niespodziewane telefony handlowców,
  • chcesz po prostu korzystać z internetu bez ograniczeń, limitów oraz dodatkowych kosztów za usługi których nie zamawiałeś,
  • nie chcesz wiązać się umową czasową na rok lub dłużej,
  • chcesz mieć wsparcie techniczne zawsze na miejscu, bez potrzeby przechodzenia przez "drzewo" numerów aby się gdziekolwiek dodzwonić,
  • chcesz sam określić parametry łącza i dostosować je pod siebie.

  • Zatem zapraszamy do kontaktu!